IPB

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Reply to this topicStart new topic
» Chicken Invaders 4, Moja pierwsza recenzja i mój pierwszy temat
kuba4ful
post Mar 28 2012, 18:17
Post #1

New Player

Grupa: Members
Użytkownik nr: 4,894

Zanim przeczytasz coś mi się spieprzyło chciałem danger zone na czerwono a safe zone na zielono jak normalnie jest.
Witam dzisiaj spróbuje zrecenzować Chicken Invaders 4 więc zaczniemy od tego że ta gra bardziej mnie wciągnęła niż poprzednie części zacząłem w to grać kiedy dostałem demo 2 części 40 levelów potem zaczęły się kolejne części ale dobra nie o mnie w tym temacie Chicken invaders 4 inaczej niż poprzednia część ma możliwość kupowania różnych rzeczy za klucze które można zdobyć w kampani (może i w multiplayerze sorry 4 część mam starszą bez multiplayera ale słyszałem że jest) na niektórych levelach są zielone i czerwone kółka z napisami [/color] Safe zone i Danger zone jeżeli ktoś ma po polsku to pisze Bezpieczna strefa i Niebezpieczna strefa [color="#FFFFFF"] żadna fala nie powtarza się inaczej niż w poprzednich częściach o fabule nie moge dużo powiedzieć bo nie znam za dobrze angielskiego (3 i 2 część mam po polsku lecz nie zrobie recenzji 1 części chyba że się zastanowię)natomiast nie tylko jest to po angielsku gdy pierwszy raz wchodzisz prosi cię o język.Masz różne bronie nie tylko początkową czyli żółtą masz tak różowa opis: pojedyńczy strzał który jest mocny ale broń szybko się przegrzewa dobre na bossów ocena: 4.5/10 czarne (widelce) opis: widelce robią tak że strzały się złączają i się rozpryskują i tak cały czas odblokowane po kupieniu musze powiedzieć że to moja ulubiona broń w grzę ocena: 7.5
żółte (początkowe) opis:broń nie jest za dobra ale szybko strzela a na max power zadaje większe obrażenia niż mogło by się spodziewać zanim kupiłem widelce to było moją ulubioną bronią ale nie nadaje się na gromadki wrogów a gdy kupi się statek Hena Solo masz pomarańczowe z początku ocena: 9/10 trzeba przyznać że ta broń jest dobra niebieskie opis: broń dobra tak samo jak tamta nie nadaje się na gromadki wrogów (chyba że masz max power) a gdy masz max power robi się pomarańczowa ma takie coś że się rzuca na wszystkie strony i robi slalom ta broń nie zbyt mi się podobała ocena:9.5/10 trzeba przyznać że jest dobra
niebieskie jaśniejsze (prądy) opis:prądy gdy masz 1 prąd to masz słabo najlepiej jest na 3 prądy (max power) lub 2 mocne broń nie jest za dobra ale jak różowa nadaję się do bossów ocena: 5/10 jasnoróżowe (po zakupie z 3 części) to samo co różowe tylko inaczej wygląda granatowe(z poprzedniej części po zakupie) to samo co żółte czerwone opis: broń rozpryskowa po potrójnym ogniu to klasyczna broń z 1 części tylko że w pierwszej była zielona ocena: 8/10 zielone opis: broń z drugiej części (wtedy były sprężyny) nie ma co opowiedać nie ma rozprysku ocena:6.5 pomarańczowe (lasery) opis:broń tak jak tamta z drugiej części wtedy były takie słabe a teraz są lepsze ocena: 8.5/10 Muza i Dzwięki muza jest dobra i troche pasuje do klimatu na misji lost in space at time czyli zagubiony w kosmosie na jakiś czas nie ma dopasowanej muzy ale za to jakiego bossa często się na nim rozwalałem jak używałem rakiety i odpadały jego części a wracając dzwięki są według mnie dobrze dobrane do broni Bossowie
Bossowie nie są jacyś trudni ale na kucharzu było mi trudno a koledze jest trudno na krabie kiedy rzuca kurczakami (ma myszę która się przycina i gra na weteranie)
Ocena: 8.5/10 trzeba przyznać że gra bardzo dobra ale jednak interactions studios nie spisało się za dobrze
Ocena na % 71%/100%
link do dema: http://download.komputerswiat.pl/gry-i-roz...timate-omelette
P.S Pisać na pw jak mi wyszła ta recenzja
Go to the top of the page

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 użytkownik(ów) przegląda ten temat (1 gości i 0 anonimowych użytkowników)
0 Użytkownicy:

Wersja Lo-Fi Aktualny czas: 17th July 2018 - 19:27