Ekstra Pensja – świetny sposób na ekstra gotówkę.

Ekstra Pensja to okazja do zdobycia dodatkowej gotówki i to przez dłuższy okres czasu, bo aż przez 20 lat. Jest to gra kolejna gra Totalizatora Sportowego, która została wprowadzone do Polski 19 października 2014. Sprzedaż ruszyła parę dni wcześniej, bo 16 października 2014 roku.

Jak grać w grę?

Za kupon z pojedynczym zakładem Ekstra Pensji należy zapłacić 5 zł. Możliwe jest rozegranie na nim do 8 losowań. W grze można samodzielnie skreślić liczby lub użyć losowego generatora. Gra polega na tym, że wybieramy 5 liczb od 1 do 35 i 1 liczbę od 1 do 4. Losowania odbywają się codziennie. Aby coś wygrać (najniższa wygrana to 5 zł) trzeba trafić 2 liczby od 1 do 35. Jeśli jednak poprawnie wybierzemy 5 liczb od 1 do 35 oraz 1 liczbę od 1 do 4, zdobędziemy główną nagrodę w grze Ekstra Pensja czyli 5000 zł miesięcznie przez kolejne 20 lat

Na co można przeznaczyć wygraną?

Jakie są główne potrzeby Polaków? Na co wydaliby dodatkowe 5000 zł miesięcznie? Dla zdecydowanej większości (88%) osób biorących udział w badaniu, dodatkowa miesięczna kwota do 5000 zł zapewniłoby spokojne życie bez zmartwień. 40% ankietowanych wydałoby dodatkowe pieniądze na dzieci, wnuki i rodzinę. Niewiele mniej chciałoby przeznaczyć te pieniądze na realizację swoich pasji – 39% stwierdziło, że przekaże to na własne przyjemności, tj .podróżowanie i poznawanie świata. 35% ankietowanych , dodatkowe pieniądze, chcą przeznaczyć na mieszkanie lub dom, 28% zaoszczędziłoby na później, 24% zapewniłoby środki na edukację dzieci, 18% na wydatki bieżące. W odpowiedziach były też studia, nauka, samorozwój, pogoń za pasją i inwestowanie w biznes (po 11%). Tylko ciekawe Jeden na dziesięciu respondentów rzuciłby pracę. Niezależnie od tego, na co przeznaczylibyśmy wygraną, chyba każdy z nas byłby szczęśliwy, gdyby udało mu się wytypować wylosowane liczby, a tym samym zdobyć główną nagrodę. Zastrzyk gotówki w postaci 5000 zł miesięcznie, czyli główna wygrana w loterii Ekstra Pensja to świetna okazja do spełnienia swoich marzeń.