Stajnia w smartfonie: gry o koniach do pobrania za darmo

Gry mobilne mogą być świetnym pomysłem na rozrywkę w wolnym czasie. W sklepach takich jak Google Play czy App Store możemy wybierać spośród tysięcy gier dla każdego, bez względu na wiek czy zainteresowania. Możemy tam znaleźć strzelanka, symulatory, klasyczne RPG, gry ekonomiczne, strategiczne czy przygodowe. Zaletą ogromnej większości spośród tych aplikacji jest, że są dostępne do pobrania za darmo a do ich uruchomienia nie jest konieczny najnowszy model smartfona ponieważ również starszy telefon poradzi sobie z nimi bez problemu.
Do jednych z najpopularniejszych należą Gry o koniach do pobrania za darmo. Tego typu aplikacje cieszą się szczególnym zainteresowaniem wśród mniejszych dziewczynek ale nastolatki też mogą być zadowolone. W opisane w tym artykule gry można grać zupełnie za darmo, wyjątkiem mogą być tzw. mikropłatności, które czynią grę atrakcyjniejszą ale nie są wymagane by cieszyć się rozrywką płynącą z grania.

Horse Haven World Adventures

Ta gra, wydana przez Ubisoft, cieszy się dużą popularnością oraz wysoką jakością wykonania. W grze budujemy wymarzoną stadninę dla koni, następnie zajmujemy się organizacją i dbałością o hodowane konie. Możemy stworzyć wymarzonego konika wybierając spośród dziesiątków cech. Możemy także brać udział w wyścigach i konkurencjach oraz zdobywać cenne nagrody. Każdy koń charakteryzuje się innym stylem i wyglądem. Wybierać możemy spośród wielu ras koni, scenerii czy najbardziej znanych w świecie wyścigów.

My Horse Stories

W grze możemy opiekować się wymarzonym koniem, trenować jazdę konną, doskonaląc jego osiągi, usprawniać i unowocześniać posiadaną stadninę jak również brać udział w atrakcyjnych zawodach. Grę wyróżnia interesująca fabuła oraz realistyczne animacje koni. Grafika jest bajkowa i z pewnością spodoba się niejednej młodej miłośniczce koni.

Star Stable Horses

W grze opiekujemy się własnym źrebakiem. Do naszych zadań należeć będzie wykonywanie codziennych zadań i czynności (np. treningi), dzięki czemu źrebak będzie zdrowy, szczęśliwy i wyrośnie na pięknego, dojrzałego konia. Można wybierać spośród różnorodnych ras, kolorów i cech koni a gdy źrebak dorośnie, kontynuować rozrywkę w grze “Star Stable Online”.

Horse Paradise – My Dream Ranch

W grze możemy hodować konie różnych ras (łącznie do wyboru jest ponad 30 ras koni). Zaletą tej aplikacji jest wykonywanie różnych misji, dzięki którym gracz odblokowuje nowe stajnie, rasy czy akcesoria dla swoich koni. Jest to gra wieloosobowa rozgrywana w czasie rzeczywistym. Przepiękna, wysokorealistyczna grafika 3D czyni rozrywkę niezwykle atrakcyjną i niezapomnianą przygodą. Konie wyglądają realistycznie, mogą galopować, cwałować, kłusować – tak jak w prawdziwym życiu! Dla swoich koni gracz może dobrać jedną spośród ponad 50 ozdób dzięki czemu każdy koń będzie indywidualny i inny.