Mass effect andromeda wymagania sprzętowe

Czwarta część popularnej serii

Przyszłość oraz podróże kosmiczne to bardzo popularny motyw książek, filmów czy seriali. Podbój kosmosu, odkrywanie nowych galaktyk czy życie pozaziemskie to niewątpliwie jeden z ulubionych elementów fabuły większości ludzi. Pociąga nas przede wszystkim to, co nieznane. Możemy wówczas popuścić wodze fantazji i wyobrażać sobie, jak w przyszłości będzie wyglądała cywilizacja.
To również motyw często pojawiający się w grach komputerowych. Serią, która odniosła niewątpliwie ogromny sukces i zaskarbiła sobie serca wielu graczy jest trylogia Mass Effect. To cykl gier fabularnych z silną obecnością elementów fantastyki naukowej. Chociaż początkowo planowano wydać wyłącznie trzy części, sukces serii sprawił, że na rynku ukazała się również czwarta część. Wielu graczy czekało na ten moment z niecierpliwością. Jakie są Mass Effect Andromeda wymagania sprzętowe?

Zalety serii

Gry z serii Mass Effect zdobyły uznanie i popularność wielu graczy. Wśród zalet tych gier warto wymienić niezwykle bogatą i dynamiczną fabułę, możliwość dokonywania wyborów fabularnych, głębię przedstawionego w grach świata a także to, że mamy możliwość wyboru płci głównego bohatera (w trzech pierwszych częściach bohaterem jest komandor Shepard, w czwartej części będzie to zupełnie nowy bohater)
Wszystkie te cechy sprawiają, że gra została doceniona przez wielu graczy, uzyskała bardzo wysokie oceny wśród recenzentów a także osiągnęła wielki sukces komercyjny.

Jaki sprzęt będzie potrzebny

Na jakim sprzęcie będziemy mogli zagrać w grę Mass Effect: Andromeda?
Wymagania minimalne przedstawiają się następująco: system 64-bitowy Windows 7, 8.1, 10
Procesor: Intel Core i5 3570 lub AMD FX-6350
Pamięć: 8 GB RAM
Grafika: NVIDIA GTX 660 2GB, AMD Radeon 7850 2GB
HDD: 55 GB
Nieco bardziej wymagające są wymagania zalecane: system taki sam jak przy minimalnych ale wymagany procesor to Intel Core i7-4790 lub AMD FX-8350
Pamięć: 16 GB RAM
Grafika: NVIDIA GTX 1060 3GB, AMD RX 480 4GB
HDD: 55 GB.

Jeśli jesteśmy posiadaczami co najmniej takiego lub lepszego sprzętu, będziemy mogli swobodnie zagrać w czwartą część serii Mass Effect i cieszyć się rozrywką na długie godziny.